Beach Front By Mycanariandream Hotell Las Palmas de Gran Canaria

Gran Canaria
Leilighet Beach Front By Mycanariandream Las Palmas de Gran Canaria
8.1 Veldig bra
9 anmeldelser

Beach Front By Mycanariandream Hotell Las Palmas de Gran Canaria

16 Calle Bolivia Calle Pizarro, Las Palmas de Gran Canaria, Spania Se kart
Gjester kan velge å bo i Beach Front By Mycanariandream Hotell leilighet når de besøker Las Palmas de Gran Canaria.
Monumento el Cubo ligger 300 meter fra leiligheten, mens Monumento de Bartolome Cairasco De Figueroa ligger 350 meter unna. Ermita de San Pedro Gonzales Telmo ligger i umiddelbar nærhet, og sentrum av Las Palmas de Gran Canaria ligger 20-minutters gange unna. Du finner et bredt utvalg av italiensk mat i La Terraza de Bea innen 100 meter fra boligen. Casa de Colón-museet er også en kort biltur unna.
Rommene har kaffe/tekoker og tv sammen med et separat toalett og et badekar på baderommet.
Den nærmeste flyplassen er Gran Canaria, 25 km fra Beach Front By Mycanariandream Hotell, og La Fosforera busstasjonen ligger 5 -minutters gange unna.
+ Mer - Mindre
Hovedfunksjoner
  • Gratis Wi-Fi
  • Barnevennlig
  • + Mer

Kart

Turistattraksjoner i

Gran Canaria
Flyplasser
  • Gran Canaria flyplass - 24 km

Priser & Tilgjengelighet

Vennligst vent, vi sjekker ledige rom for deg.
Fasiliteter

Spisning

  • Vannkoker
  • Tørketrommel
  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Romkomfort

  • Gratis Wi-Fi på rommene
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Strykefasiliteter
  • Vaskemaskin
  • Vugger/ Barnesenger
Hovedfunksjoner
  • Gratis Wi-Fi
  • Barnevennlig

Politikk

Innsjekking: fra 14:00 til 17:00
Utsjekking: fra 01:00 til 11:00
LisensnummerVV3510003199
  • Barn og ekstra senger
  • Det er ingen cribs forutsatt i et rom.
  • Det er ingen ekstra senger på rommet.
Skriv inn datoene dine
Skriv inn datoene dine
To 2 Jul
Fr 3 Jul
Gjester
Søker etter hoteller i Gran Canaria